CzechEnglishSlovak
CzechEnglishSlovak

Tepelná čerpadla

Ať už hledáte ideální zdroj tepla pro novostavbu nebo náhradu stávajícího vytápění, volba tepelného čerpadla díky svému principu získávání tepla z obnovitelného zdroje je nejšetrnějším způsobem vytápění jak pro přírodu, tak i pro Vás. Jednotlivé řady tepelných čerpadel pokrývají široký výkonový rozsah a naleznou tak uplatnění v každé aplikaci, včetně vytápění komerčních objektů. Získat více můžete i v našem průvodci výběrem…
Německý dodavatel prémiové tepelné techniky s 90letou tradicí, který je dlouhodobou jedničkou na náročném švýcarském trhnu.
Francouzský gigant je dominantním hráčem v oboru tepelné techniky. Výrobní závody po celé Evropě nás zásobují velice kvalitními výrobky za příznivou cenu.
Italský výrobce tepelných čerpadel nejvyšší kvality s elegantním designem. Relativně mladá firma rychle akcelerovala a nyní se řadí mezi nejuznávanější výrobce na trhu.
Slovinský výrobce špičkových tepelných čerpadel. Rodinná firma s 30ti letou tradicí a zkušenostmi je lídrem v inovacích a designu ve svém oboru.