CzechEnglishSlovak
Search
Close this search box.
CzechEnglishSlovak

Hydraulika a MaR

Kromě efektivní výroby tepla je nutné dbát i na jeho optimální spotřebu – zvolit vhodnou komfortní teplotu, omezit přetápění, vyhnout se zbytečnému cyklování zdroje tepla… Vhodná regulace v kombinaci se směšovacími sestavami, správná kvalita topné vody a optimální vyvážená hydraulika může ušetřit nemalé finanční prostředky …

Hydraulika

Čerpadlové skupiny

Naše čerpadlové skupiny nabízejí snadnou instalaci a spolehlivou funkčnost pro různé aplikace. Díky efektivnímu provozu a dlouhé životnosti jsou ideální volbou pro jakýkoliv projekt.

HVDT a rozdělovače

Hydraulický vyrovnávač dynamických tlaků (HVDT) zajišťuje stabilní provoz a optimální rodělení tlaků ve vašich systémech, zatímco rozdělovače slouží k distribuci energie do různých oblastí systému a spotřebičů. Objevte klíčové komponenty moderních otopných soustav.

Ventily a pohony

Naše ventily a pohony poskytují přesné řízení průtoku a regulace ve vašich otopných soustavách. Díky inovativní konstrukci a spolehlivému výkonu zajišťují optimální funkci vašich vytápěcích systémů.

Filtry

Hydraulické filtry z naší nabídky poskytují spolehlivou ochranu a optimalizují výkon vašich otopných soustav. S dlouhou životností a bezproblémovým provozem přispívají k bezpečnému a efektivnímu chodu vašich zařízení.

Měření a regulace

Albatros regulace

Albatros regulace nabízí precizní řízení systémů pro tepelnou techniku. Naše produkty zajišťují optimální výkon a úspory energie v různých aplikacích vytápění.

Měřiče

Naše měřiče poskytují přesné a snadno čitelné výsledky pro efektivní monitorování a řízení procesů ve vašich vytápěcích soustavách. Díky intuitivní obsluze a vysoké spolehlivosti jsou ideálním nástrojem pro vaše aplikace.

Ventily

Nabízíme širokou škálu ventilů pro přesné řízení toku teplonosné kapaliny ve vašich otopných soustavách. Naše ventily zajišťují optimální funkci a spolehlivý provoz ve vašich vytápěcích systémech.

Čerpadlové skupiny Barberi

Snadné a rychlé řešení zapojení pomocí Small-box od Barberi DN20

Small-Box 133

Čerpadlová skupina
1 přímý a 2 směšované okruhy (kv 4)

Small-Box 330

Čerpadlová skupina
2 směšované okruhy (kv 4)

Small-Box 130

Čerpadlová skupina
1 přímý a 1 směšovaný okruh (kv 4)

Brilon
Complete
Solutions

Kompletní řešení vytápění

Výrobci

Barberi® s více než 70 lety rodinné tradice vyrábí a distribuuje ventily a komponenty pro vodoinstalace, topení a průmyslové aplikace.
Siemens je globální lídr v oblasti měření a regulace. Jehho inovativní technologie umožňují efektivní správu domácích i průmyslových procesů s přesným monitorováním a optimalizací výkonu vašich zařízení.
Potřebujete poradit v oblasti měření a MaR? Neváhejte a kontaktujte nás
+420 226 21 21 21